مراسم تودیع و معارفه مدیریت آزفا در مرکز آموزش زبان فارسی دانشگاه الزهرا (س)

ساخت وبلاگ

آخرین مطالب

امکانات وب

چکیده : مراسم و تودیع و و معارفه و مدیریت و مرکز و آموزش و زبان و فارسی و، روز چهارشنبه 1397/9/28 د... با عنوان : مراسم تودیع و معارفه مدیریت آزفا در مرکز آموزش زبان فارسی دانشگاه الزهرا (س) بخوانید :

مراسم و تودیع و و معارفه و مدیریت و مرکز و آموزش و زبان و فارسی و، روز چهارشنبه 1397/9/28 در مرکز آزفا وی دانشگاه و الزهرا و (س) برگزار شد. در این مراسم، پس از برگزاری جشن یلدا که با حضور دکتر ساسانی، مدیر جدید این مرکز، دکتر کریمی، مدیر پیشین مرکز و کارشناسان، مدرسان و فارسی‌آموزان انجام گرفت، ضمن خوشامدگویی به دکتر ساسانی، از زحمات دکتر کریمی قدردانی شد.

در این نکوداشت، کارشناسان و مدرسان مرکز، انتصاب دکتر ساسانی به مدیریت مرکز آزفا را گرامی داشته و به ایشان خوشامد گفتند. دکتر فرهاد ساسانی، از اعضای هیات علمی گروه زبان‌شناسی دانشگاه الزهرا (س) است. همچنین، ایشان از استادان اعزامی به کشور برزیل بوده است که در این کشور تدریس واحدهایی از جمله زبان‌شناسی، ایران‌شناسی و آموزش زبان فارسی را بر عهده داشته است.

در این مراسم، کارشناسان مرکز ضمن اشاره به فعالیت‌های ارزشمند و ماندگار دو سال گذشته و راه‌اندازی این مرکز با مدیریت دکتر خدیجه کریمی، از ایشان تقدیر کردند. دکتر کریمی نیز ضمن آرزوی موفقیت برای این مرکز در آینده، همکاری همه اعضای مرکز آزفا را طی دو سال گذشته ارج نهاد. همچنین، ایشان انتخاب دکتر ساسانی را که علاوه بر زبان‌شناسی در حوزه آموزش زبان فارسی نیز تجربه‌های ارزشمندی دارند، بسیار شایسته قلمداد نمود.


تعداد مشاهده خبر: (8)

نویسنده: مهناز طالبی

کد خبر: 1909

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.
...
نویسنده : بازدید : 6 تاريخ : چهارشنبه 5 دی 1397 ساعت: 13:46