آموزش حضوری و مجازی دوره‌های تابستانی در مرکز آزفای دانشگاه الزهرا

ساخت وبلاگ

آخرین مطالب

امکانات وب

<strong>آموزش</strong> <strong>حضوری</strong> و <strong>مجازی</strong> دوره‌های <strong>تابستانی</strong> در <strong>مرکز</strong> <strong>آزفای</strong> <strong>دانشگاه</strong> <strong>الزهرا</strong>

مرکز آموزش زبان فارسی به غیرفارسی‌زبانان دانشگاه الزهراء (س) از متقاضیان و علاقمندان زبان فارسی عمومی دعوت می‌نماید تا در دوره‌های تابستانی آموزش زبان فارسی به صورت حضوری و مجازی ثبت‌نام نمایند. دوره‌های حضوری در سه سطح مقدماتی، میانی و پیشرفته به صورت فشرده و از تاریخ 16/04/1397 تا 06/06/1397 (7 جولای 2018 تا 28 آگوست 2018) به شرح زیر برگزار می‌شود:

-       دوره مقدماتی: 144 ساعت

-       دوره میانی: 144 ساعت

-       دوره پیشرفته: 144 ساعت

داوطلبان می‌توانند پس از ارسال مدارک خود به رایانامه مرکز و دریافت تایید آن، در امتحان تعیین سطح شرکت کنند. امتحان تعیین سطح به دو صورت حضوری و مجازی برگزار می‌شود. شایان ذکر است که: 

      — برنامه درسی دوره‌های مقدماتی، میانی و پیشرفته با جزییات مربوط به محتوای آموزشی پیوست گردیده است.

دوره‌های مجازی و حضوری هم برای خانم‌ها و هم برای آقایان برگزار می‌گردد.

با گذراندن دوره عمومی، فارسی‌آموزان قادر خواهند بود مهارت‌های شنیدن، صحبت کردن، خواندن و نوشتن به زبان فارسی را بیاموزند و به صورت مؤثر از آنها استفاده نمایند.

آموزش فارسی در این مرکز به صورت چندرسانه‌ای و با بهره‌گیری از امکانات و روش‌های به‌روز و فناورانه ارائه می‌گردد.

در صورت نیاز فارسی‌آموزان، دوره‌های خصوصی زبان فارسی عمومی، زبان فارسی با اهداف ویژه و یا دوره‌های تک‌مهارتی برگزار می‌گردد.

پس از اتمام دوره، به زبان‌آموزان گواهینامه معتبر از دانشگاه الزهراء (س) اعطاء خواهد گردید که مورد تایید وزارت علوم، تحقیقات و فناوری جمهوری اسلامی ایران است.

آموزش حضوری و مجازی دوره‌های غیرفشرده نیز طبق برنامه مندرج در تارنمای مرکز کماکان در طول تابستان دایر است و متقاضیان می‌توانند در هر زمانی برای شرکت در آنها ثبت نام نمایند.‌

شهریه هر ساعت کلاس حضوری 2 دلار و شهریه هر ساعت کلاس مجازی 5 دلار است.

زبان‌آموزان در صورت تمایل می‌توانند در برنامه‌ها و اردوهای تفریحی-فرهنگی با هدف آشنایی با فرهنگ و تاریخ ایران شرکت نمایند. در فایل پیوست، عناوین برنامه‌ها و هزینه ثبت‌نام در آنها قید شده است.

مدارک لازم جهت ثبت‌نام :

1.       اسکن آخرین مدرک تحصیلی

2.       اسکن عکس 4*3

3.       اسکن گذرنامه

4.       فرم تکمیل شده ثبت‌نام (این فرم به دو زبان فارسی و انگلیسی پیوست شده است. همچنین، این فرم از تارنمای مرکز نیز قابل دریافت است.)

 

شماره تماس: 00982185692359

     00989108959648                                      

تارنما : http://ictp.alzahra.ac.ir

رایانامه: ictp@alzahra.ac.ir

برنامه_درسی_مقدماتی_فراخوان_تابستان.pdf

 

برنامه_درسی_میانی_فراخوان_تابستان.pdf

 

برنامه_درسی_پیشرفته_فراخوان_تابستان.pdf

 

برنامه_تفریحی_آزفای_الزهرا_تابستان.pdf

 

...
نویسنده : بازدید : 35 تاريخ : چهارشنبه 6 تير 1397 ساعت: 12:25

close
تبلیغات در اینترنت