مراسم اختتامیه اولین دوره دانش‌افزایی دانشگاه الزهرا (س)

ساخت وبلاگ

آخرین مطالب

امکانات وب

چکیده : ارسال توسط مهناز طالبی در تاریخ 26 شهریور 1396 21:4... با عنوان : مراسم اختتامیه اولین دوره دانش‌افزایی دانشگاه الزهرا (س) بخوانید :

ارسال توسط مهناز طالبی در تاریخ 26 شهریور 1396 21:40

مراسم اختتامیه اولین دوره دانش‌افزایی دانشگاه الزهرا (س)

مراسم اختتامیه اولین دوره دانش‌افزایی دانشگاه الزهرا (س) جهت آموزش زبان فارسی به گروهی از فارسی‌آموزان تونسی در تاریخ 96/6/22 در سالن بانو امین مرکز همایش‌های بین‌المللی دانشگاه الزهرا (س) برگزار گردید. این مراسم با حضور خانم دکتر کریمی، مدیر مرکز بین‌المللی آموزش زبان فارسی به غیرفارسی‌زبانان، خانم دکتر ملانظری، سرپرست محترم دانشگاه، خانم دکتر حناچی، مدیر مرکز همکاری‌های علمی- بین‌المللی دانشگاه، آقای غازی بن صالح سفیر کشور تونس، و آقای پالیزدار معاون امور بین‌الملل بنیاد سعدی برگزار گردید. خانم دکتر ملانظری ریاست محترم دانشگاه در این مراسم سخنان خود را در رابطه با دانشگاه الزهراء (س) به عنوان تنها دانشگاه تک‌‌جنسیتی در ایران ایراد نموده و با بیان این که دانشگاه الزهراء (س) خواستار برقراری ارتباط بیشتر و نزدیک‌تر با دانشگاه‌های کشور تونس است نسبت به توسعه روابط علمی – فرهنگی میان دانشگاه الزهراء (س) و کشور تونس ابراز امیدواری کرد. در این مراسم نیز خانم دکتر کریمی به ارائه گزارشی از برنامه‌های این دوره پرداختند. ایشان ضمن اشاره به این مطلب که در این دوره، مرکز پذیرای زبان‌آموزان در سه سطح مقدماتی، میانی و پیشرفته بودند، به تلاش و زحمات چند ماهه مرکز به منظور برنامه‌ریزی دقیق و آمادگی جهت تامین منابع درسی مورد نیاز زبان‌آموزان متناسب با سه سطح مقدماتی، میانی و ‍‍‍پیشرفته اشاره نمودند. همچنین از دیگر برنامه‌های تدبیر شده مرکز برای این دوره که ایشان به آن شاره نمودند، آماده نمودن تکلیف‌هایی متناسب با برنامه‌های فرهنگی - تفریحی زبان‌آموزان در راستای هر چه مفیدتر برگزار نمودن این برنامه‌ها بوده است. برگزاری آزمون پایان دوره و اعلام نتایج زبان‌آموزان از دیگر مواردی بود که دکتر کریمی در سخنرانی خود بیان نمودند.در ادامه مراسم آقای غازی بن صالح سفیر کشور تونس و آقای پالیزدار سخنان خود را در خصوص این دوره و حضور زبان‌آموزان کشور تونس در دانشگاه الزهراء (س) بیان نمودند. اعطای گواهی‌نامه پایان‌ دوره و اهدای جوایز به برگزیدگان مسابقه عکس و خاطره‌نویسی از دیگر برنامه‌های این مراسم بود. مراسم اختتامیه با اجرای یک قطعه موسیقی ایرانی توسط زبان‌آموزان تونسی و پخش تیزر برگزاری اولین دوره دانش‌افزایی مرکز آموزش زبان فارسی به غیرفارسی‌زبانان دانشگاه الزهرا (س) پایان یافت.

اولین دوره دانش‌افزایی مرکز بین‌المللی آموزش زبان فارسی به غیرفارسی‌زبانان دانشگاه الزهرا (س) در تاریخ 96/6/8 و با حضور ده نفر از زبان‌آموزان کشور تونس شروع و در تاریخ 96/6/22 خاتمه یافت.‌
تعداد مشاهده خبر: (198)

نویسنده: مهناز طالبی

کد خبر: 836

چاپ خبر

  • مراسم اختتامیه اولین دوره دانش‌افزایی دانشگاه الزهرا (س)
اختتامیه,دانشافزایی,دانشگاه,...
نویسنده : بازدید : 51 تاريخ : چهارشنبه 10 آبان 1396 ساعت: 15:27