برگزاری نشست فارسی‌آموزان تونسی با معاون بین‌الملل سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی

تعرفه تبلیغات در سایت
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس

آخرین مطالب

جستجوگر

یافته ها در جستجو

  امکانات وب

  پر مخاطب ها

  برچسب ها

  برگزاری نشست فارسی‌آموزان تونسی با معاون بین‌الملل سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی
  معاونت بین‌الملل سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی روز دوشنبه 13 شهریور میزبان فارسی‌آموزان تونسی در محل سازمان فرهنگ و ارتباطات بود.
  در این نشست آقای دکتر خامه یار معاون بین‌الملل سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی، آقای دکتر رخشنده رئیس مرکز بین‌المللی توسعه همکاری‌های علمی- دانشگاهی، خانم دکتر حناچی مدیر دفتر همکاری‌های علمی- بین المللی دانشگاه الزهراء (س)، وخانم دکتر کریمی مدیر مرکز آموزش زبان‌فارسی به غیر فارسی‌زبانان دانشگاه الزهراء (س) "آزفا" و جمعی از دانشگاهیان تونسی حضور داشتند.
  دکتر خامه یار معاون بین‌الملل سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی در خصوص همکاری‌های میان کشورهای ایران و تونس اطلاعاتی را ارائه و همچنین به تشریح شرایط اجتماعی و اقتصادی و سیاسی منطقه پرداختند.. در پایان معاونت بین‌الملل به رسم یادبود به میهمانان هدایایی اهدا نموده و میزبان آنان برای صرف ناهار بودند.
  لازم به ذکر است که دانشگاه الزهراء (س) در تاریخ 7 تا 23 شهریور میزبان دانشگاهیان تونسی برای برگزاری اولین دوره «دانش‌افزایی زبان فارسی» می باشد.

  تعداد مشاهده خبر: (4)

  نویسنده: مهناز طالبی

  کد خبر: 833

  چاپ خبر
  ارسال به دوستان
  • برگزاری نشست فارسی‌آموزان تونسی با معاون بین‌الملل سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی
  هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.
  نویسنده : بازدید : 83 تاريخ : پنجشنبه 16 شهريور 1396 ساعت: 23:49
  اخبار و رسانه هاهنر و ادبیاترایانه و اینترنتعلم و فن آوریتجارت و اقتصاداندیشه و مذهبفوتو بلاگوبلاگ و وبلاگ نویسیفرهنگ و تاریخجامعه و سیاستورزشسرگرمی و طنزشخصیخانواده و زندگیسفر و توریسمفارسی زبان در دیگر کشورهاads-123